STOP Globálnímu kompaktu – letáky

 

Ve dnech 10. a 11. prosince 2018 mají členské státy OSN v Maroku přijmout zásadní závazek v oblasti migrace – Globální kompakt

Globální pakty v několika směrech legalizují ilegální migraci. Signatářské státy totiž již nebudou smět “kriminalizovat” aktivity neziskových organizací, a to ani ty, které odporují národnímu nebo mezinárodnímu právu. Dále sjednocují na základě lidských práv postavení uprchlíků a migrantů, což v praxi bude znamenat chránit “práva” i ilegálních migrantů a v podstatě znemožní jejich vyhoštění zpět do jejich zemí původu. Celá návratová politika je postavená na dobrovolnosti a “zásadě nenavracení”. Samozřejmě zde nechybí ani přerozdělování migrantů a uprchlíků (kvóty), které jsou v Globálním paktu schované pod pojmy “spravedlivé rozdělení břemene a zodpovědnosti”. Globální pakty migraci nezpomalují a ani nezbržďují, naopak ji podporují a dokonce k ní i vyzývají.

 

letáky

My nadále vyvýjíme na naší politickou scénu nátlak, aby v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEBYL GLOBÁLNÍ KOMPAKT PŘIJAT. Ve dnech 21. a 22. června 2018 jsme pořádali dvoudenní veřejnou demonstraci „Vládo, odstup od smluv Globálního paktu“, nyní si můžete objednat nebo stáhnout leták STOP GLOBÁLNÍMU KOMPAKTU a oslovit jím další spoluobčany.

csr.mojehrdost.cz/wp-content/uploads/2018/09/Leták-Stop-Globálnímu-kompaktu.pdf

 

STOP Globálnímu kompaktu

Číslo účtu: 2101072045 / 2010

 

zdroj: plus objednávkový formulář

csr.mojehrdost.cz/2018/09/24/stop-globalnimu-kompaktu-letaky/

 

Velká výměna

Učiní z Nás globální pakty globální bezdomovce!?

 

Více zde: 

krusnohorec.webnode.cz/aktualne/velka-vymena/