Akce

 
Ohlédnutí za operací ROSA
 
Ze soboty 7. na neděli 8. května 2016 národní demokraté, spolu s kolegy ze spřízněných hnutí a občanských spolků, jakož i zájemci z řad veřejnosti, přímo na státní hranici s potenciálním Chálífátem Deutschland postavili první segment ochranného plotu opatřeného ostnatým drátem a znovu tak upozornili na záměrně impotentní politiku Sobotkovy vlády ve věci vetřelecké krize.
Tímto symbolickým aktem jsme veřejnosti připomněli jediné praktické a funkční řešení nekontrolovatelně se prohlubující vetřelecké krize, kterým je okamžité uzavření hranice České republiky za použití všech dostupných prostředků a její aktivní ochrana silovými složkami státu.
Akce se uskutečnila v malebné přírodě Českého lesa, v Pivoňských horách, v místě zaniklé obce Švarcava v okrese Domažlice, přímo na hraničním přechodu do Spolkové republiky Německo.
Děkujeme všem, kteří zajistili místo konání, dodali stavební materiály a nářadí, přiložili ruku k dílu nebo prostě jen přijeli!
 
 
 
 
UKRAJINA DVA ROKY PO UDÁLOSTECH NA MAJDANU A V ODĚSE
   
POZVÁNKA: Ukrajina dva roky po událostech na Majdanu a v Oděse – 25. 4. 2016 od 18:00
 
 
 
 
 
 
 

Schromáždění za Českou Republiku

 
26.3.2016
Václavské náměstí a Hybernská ulice v Praze
 
 
 
 
Spolupráce vlasteneckých sil, které to s Českou republikou myslí vážně a jsou ochotny překonat vzájemné názorové rozdíly ve vyšším zájmu národa a jeho státu, pokračuje!
 
 
 
 
Demonstrace (4. Tábor lidu) 17. listopadu 2015
 
 
 
 
Národní demokraté v úterý 17. listopadu od 16:00 hodin svolávají a organizují 4. tábor lidu s podtituly „Konec sametové frašky – tomuto výročí vracíme původní význam roku 1939!“ a „Vlast nedáme – bruselský diktát nepřijímáme!“.
 
Sraz  v  16:00 (začátek hlavní části programu) v Praze na Náměstí republiky (před Obecním domem)
 
Program
 
15:30 – 16:00
Vystoupení Tomáše Ortela, zpěváka skupiny ORTEL
 
16:00 – 17:00
Hlavní část, krátké projevy řečníků
 
17:00 – dále
 
Pokud se v této době neuskuteční zamýšlený pochod k Úřadu vlády, vzniknou zákonné překážky nebo zásadní organizační omezení, tábor lidu může být s ohledem na počet shromážděných a vystoupení dalších řečníků prodloužen o dalších cca 30-60 minut
 
celé zde:
 
 
 
 
 

„Bohouše do koše.“ Odpůrci uprchlíků zvonili na ženu i děti premiéra

 
Sobotko, demisi. Bohouše do koše. Vetřelce nechceme. Několik krátkých hesel přišel ve čtvrtek v podvečer zakřičet přímo před byt premiéra Bohuslava Sobotky (43, ČSSD) a jeho rodiny v Praze aktivista Adam B. Bartoš s hloučkem svých přívrženců, kteří svorně odmítají uprchlíky. Akce v předvečer Sobotkových 44. narozenin se obešla bez násilností.